Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 24-րդ կետով և հիմք ընդունելով Հայաստանի Հանրապետության Կառավարության 29-ը դեկտեմբերի 2005 թվականի թիվ 2387-Ն որոշման դրույթները, կադաստրի կոմիտեի կողմից հաստատված հայտի քաղվածքը
Ո Ր Ո Շ ՈՒ Մ Ե Մ Եղեգիս համայնքի Շատին գյուղի վարչական սահմաններում գտնվող հանգուցյալ Մյասնիկ Սիսակի Գրիգորյանի (ընտանիքի գլխավորը) և նրա ընտանիքի անդամներ՝ հանգուցյալ Նորվարդ Բաբկենի Գրիգորյանի (կինը), Էդվարդ Մյասնիկի Գրիգորյանի (որդին), Նարինե Մյասնիկի Գրիգորյանի (աղջիկը), Մարինե Մյասնիկի Գրիգորյանի (աղջիկը), հանգուցյալ Արմեն Մյասնիկի Գրիգորյանի (որդին) սեփական բնակավայրերի նշանակության բնակելի կառուցապատման հողամասին (կադաստրային ծածկագիր՝ 10-035-0003-0009, մակերեսը՝ 0,108 հա) տրամադրել Եղեգիս համայնք, Շատին գյուղ, 21-րդ փողոց, թիվ 5 հասցեն։ |