Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 24-րդ կետով և հիմք ընդունելով Հայաստանի Հանրապետության Կառավարության 29-ը դեկտեմբերի 2005 թվականի թիվ 2387-Ն որոշման դրույթները, կադաստրի կոմիտեի կողմից հաստատված հայտերի քաղվածքները
Ո Ր Ո Շ ՈՒ Մ Ե Մ 1․Եղեգիս համայնքի Թառաթումբ գյուղի նախկին բնակիչ, հանգուցյալ Սարգիս Զաքարի Նազարյանի (ընտանիքի գլխավորը) և նրա ընտանիքի անդամ՝ հանգուցյալ Վարսենիկ Սարգիսի Նազարյանի (կինը) սեփական բնակավայրերի նշանակության բնակելի կառուցապատման հողամասին և բնակելի տանը (կադաստրային ծածկագիր՝ 10-024-0013-0006, մակերեսը՝ 0,05099 հա) տրամադրել Եղեգիս համայնք, Թառաթումբ գյուղ, 2-րդ փողոց, տուն 8 հասցեն։
2․Եղեգիս համայնքի Թառաթումբ գյուղի նախկին բնակիչ, հանգուցյալ Սարգիս Զաքարի Նազարյանի (ընտանիքի գլխավորը) և նրա ընտանիքի անդամ՝ հանգուցյալ Վարսենիկ Սարգիսի Նազարյանի (կինը) սեփական բնակավայրերի նշանակության բնակելի կառուցապատման հողամասին (կադաստրային ծածկագիր՝ 10-024-0042-0013, մակերեսը՝ 0,011191 հա) տրամադրել Եղեգիս համայնք, Թառաթումբ գյուղ, 10-րդ փողոց, թիվ 14/2 հասցեն։
3․Եղեգիս համայնքի Թառաթումբ գյուղի նախկին բնակիչ, հանգուցյալ Սարգիս Զաքարի Նազարյանի (ընտանիքի գլխավորը) և նրա ընտանիքի անդամ՝ հանգուցյալ Վարսենիկ Սարգիսի Նազարյանի (կինը) սեփական բնակավայրերի նշանակության բնակելի կառուցապատման հողամասին (կադաստրային ծածկագիր՝ 10-024-0034-0047, մակերեսը՝ 0,08027 հա) տրամադրել Եղեգիս համայնք, Թառաթումբ գյուղ, 6-րդ փողոց, 1-ին նրբանցք, թիվ 8/2 հասցեն։
4․Եղեգիս համայնքի Թառաթումբ գյուղի նախկին բնակիչ, հանգուցյալ Սարգիս Զաքարի Նազարյանի (ընտանիքի գլխավորը) և նրա ընտանիքի անդամ՝ հանգուցյալ Վարսենիկ Սարգիսի Նազարյանի (կինը) սեփական բնակավայրերի նշանակության բնակելի կառուցապատման հողամասին (կադաստրային ծածկագիր՝ 10-024-0028-0014, մակերեսը՝ 0,05747 հա) տրամադրել Եղեգիս համայնք, Թառաթումբ գյուղ, 2-րդ փողոց, թիվ 1 հասցեն։