Համայնքի ղեկավարի որոշման նախագիծ
Դիտել Համայնքի ղեկավարի որոշումները
10 փետրվարի 2026 թ.
ՀԱՆԳՈՒՑՅԱԼ ՍԱՐԳԻՍ ԶԱՔԱՐԻ ՆԱԶԱՐՅԱՆԻ ԵՎ ՆՐԱ ԸՆՏԱՆԻՔԻ ԱՆԴԱՄԻ ՍԵՓԱԿԱՆ ԲՆԱԿԱՎԱՅՐԵՐԻ ՆՇԱՆԱԿՈՒԹՅԱՆ ԲՆԱԿԵԼԻ ԿԱՌՈՒՑԱՊԱՏՄԱՆ ՀՈՂԱՄԱՍԵՐԻՆ ԵՎ ԲՆԱԿԵԼԻ ՏԱՆԸ ՀԱՍՑԵ ՏՐԱՄԱԴՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 24-րդ կետով և հիմք ընդունելով Հայաստանի Հանրապետության Կառավարության 29-ը դեկտեմբերի 2005 թվականի թիվ 2387-Ն որոշման դրույթները, կադաստրի կոմիտեի կողմից հաստատված հայտերի քաղվածքները
1․Եղեգիս համայնքի  Թառաթումբ գյուղի նախկին բնակիչ, հանգուցյալ Սարգիս Զաքարի Նազարյանի (ընտանիքի գլխավորը) և նրա ընտանիքի անդամ՝ հանգուցյալ Վարսենիկ Սարգիսի Նազարյանի (կինը) սեփական բնակավայրերի նշանակության բնակելի կառուցապատման հողամասին և բնակելի տանը (կադաստրային ծածկագիր՝ 10-024-0013-0006, մակերեսը՝ 0,05099 հա) տրամադրել Եղեգիս համայնք, Թառաթումբ գյուղ, 2-րդ փողոց, տուն 8 հասցեն։
2․Եղեգիս համայնքի  Թառաթումբ գյուղի նախկին բնակիչ, հանգուցյալ Սարգիս Զաքարի Նազարյանի (ընտանիքի գլխավորը) և նրա ընտանիքի անդամ՝ հանգուցյալ Վարսենիկ Սարգիսի Նազարյանի (կինը) սեփական բնակավայրերի նշանակության բնակելի կառուցապատման հողամասին (կադաստրային ծածկագիր՝ 10-024-0042-0013, մակերեսը՝ 0,05099 հա) տրամադրել Եղեգիս համայնք, Թառաթումբ գյուղ, 10-րդ փողոց, թիվ 14/2 հասցեն։
3․Եղեգիս համայնքի  Թառաթումբ գյուղի նախկին բնակիչ, հանգուցյալ Սարգիս Զաքարի Նազարյանի (ընտանիքի գլխավորը) և նրա ընտանիքի անդամ՝ հանգուցյալ Վարսենիկ Սարգիսի Նազարյանի (կինը) սեփական բնակավայրերի նշանակության բնակելի կառուցապատման հողամասին (կադաստրային ծածկագիր՝ 10-024-0034-0047, մակերեսը՝ 0,08027 հա) տրամադրել Եղեգիս համայնք, Թառաթումբ գյուղ, 6-րդ փողոց, 1-ին նրբանցք, թիվ 8/2 հասցեն։
4․Եղեգիս համայնքի  Թառաթումբ գյուղի նախկին բնակիչ, հանգուցյալ Սարգիս Զաքարի Նազարյանի (ընտանիքի գլխավորը) և նրա ընտանիքի անդամ՝ հանգուցյալ Վարսենիկ Սարգիսի Նազարյանի (կինը) սեփական բնակավայրերի նշանակության բնակելի կառուցապատման հողամասին (կադաստրային ծածկագիր՝ 10-024-0028-0014, մակերեսը՝ 0,05747 հա) տրամադրել Եղեգիս համայնք, Թառաթումբ գյուղ, 2-րդ փողոց, թիվ 1 հասցեն։